Maphia Horse

Maphia Horse

pech2 Maphia Horse vzniklo z mé přezdívky Maphia (čteno mafia) a mého soužití s koňmi. Vlastně to je původní název pro blog o mě a mém koni. Teď už je to řekněme "značka" která je o lidech, zvířatech a hrách. Před tím, než jsem se dostala ke koním, jsem cvičila psy, převychovávala ztracené případy, závodila ve sportovní kynologii a vedla kurzy na cvičáku. A ještě předtím, jsem snila o tom jak budu velký tvůrce her. Má první "únikovka" (v místnosti ze které se musíte dostat ven) se jmenovala Mafiánská hra a museli jste uniknout z léčky do které jste byli lapeni. Nyní tuto hru již nevlastním, ale noví majitelé ji stále provozují.

Po koupi svého prvního koně jsem si založila blog na facebooku Maphia´s horse a koním se věnuji stále víc. Jsme velmi všestranní, jezdíme na udidle, parelce, nákrčáku, tušírkách i úplně bez ničeho. Hledání různých cest a možností jak sdělit koním co po nich vlastně chci, je taková moje cesta.

Věnujeme se více či méně téměř všem koňským sportovním i nesportovním aktivitám jako jsou naříklad: Working Equitation, Parkur, Drezura, Vytrvalost, Westernové a dovednostní disciplíny.

Dalšími aktivitami jsou jednoznačně jezdecká lukostřelba, práce v zápřahu, cestování s koňmi, orientační dovednosti, nejrůznější hry a třeba odbourávání strachů lidí i koní a práce s jejich osobnostmi.

Ráda pomáhám zvířatům i lidem. Nevnímám se jako trenér, ale spíš takový pomocník pro nalezení vlastní cesty. Každý člověk i zvíře, se kterým pracuji, jsou úplně jiní. Neexistují tedy zcela univerzální způsoby jak dosáhnout cíle. I já se stále učím, získávám nové zkušenosti a nové cesty a je to pro mě mým cílem. Každá věc, kterou dělám, mi musí dávat smysl. Lidé od kterých čerpám inspiraci pro svůj trénink možná nevědí úplně vše, ale dokáží to přiznat a nikdy mi neřeknou ať dělám něco proto, že se to tak prostě dělá. Největšími mými učiteli, jsou ale samotní koně. Jejich pozorováním a všímáním si toho jak na co reagují získávám nejcennější informace k vlastnímu tréninku a zkušenosti, které pak mohu předávat ostatním.

Nabídka

Kde jste nás mohli vidět

Galerie