Maphia Horse

Jezdecká lukostřelba

6

Maphia Horseback Archery (MHA), aneb jezdecká lukostřelba v našem podání pro nás znamená mnohem víc než jen ježdění na koni a střílení.

Proto, abyste dobře zvládli jezdeckou lukostřelbu, musíte velmi dobře ovládat tři části, které propojujeme dohromady. Čtete dobře, jsou tři:

Všechny jsou spolu velmi úzce spojené.

Když pracujete s koňmi, učíte se mimo jiné i hodně o sobě. Jsou vašimi zrcadly a průdovodci k zdravému sebevědomí, síle a vyrovnanosti.

Když jste vyrovnaní, silní a sebevědomí, půjde vám střílení snáze. Při střelbě se hodně pracuje s podvědomím a se silou myšlenky stejně tak jako u koní.

Ale pokud nebudete tuto schopnost rozvíjet i mimo tréninky, v běžném životě, každý den, každou minutu... tak vás koně nebudou chtít provázet a učit vás.

Je to pak uzavřený kruh, kdy vás jedno umění může obrovsky posunout v ostatních velmi nahoru a nebo naopak prudce dolů. Je třeba pracovat na všech rovnoměrně - pak se můžete stát skvělým jezdcem s pochopením pro koně, výborným lukostřelcem s neomylnou muškou a zároveň úžasným člověkem se štastným životem.

To vše je jezdecká lukostřelba. Chcete to zkusit? ;)

Chystané akce najdete v KALENDÁŘI AKCÍ

Přidejte se také do skupiny Maphia Horseback Archery ať jste v centru dění.

Galerie