Maphia Horse

Venkovní hry

Venkovní únikové hry se odehrávají venku v přírodě či ve městě. Jsou ideální zábavou pro milovníky šifer a záhad. Lze je využít jako soutěž, teambuilding a mnoho dalších aktivit. Všechny naše hry se hrají pomocí mobilní aplikace Get Out Fun.

Série her s názvem LOVCI DUCHŮ, má jednotný příběh, kdy se stanete detektivem paranormálních jevů a řešíte případy na různých místech. Každou hru lze hrát i samostatně. Hry jsou strašidelné, napínavé a plné dobrodružství.

Ponoříte se s námi do tajuplných příběhů, prohledáte zajímavá zákoutí a vyřešíte záhady s nimiž se lidé trápí?

ÚVODNÍ PŘÍBĚH

Staňte se lovci duchů, zažijte dobrodružství a pomozte lidem, kterým jen málokdo věří, že jejich obavy jsou skutečné. Stačí si jen vybrat, který z případů je pro vás ideální, nebo si troufáte na všechny?

Příběhy jednotlivých her na sebe nenavazují a lze každou hru hrát samostatně.

Aktuality můžete sledovat na Facebooku. Pěkná hodnocení, fotky i komentáře vždy potěší!

-> Návod jak hru aktivovat a spustit <-

SEZNAM HER

Ohnivé proroctví

Ozval se mi nový správce Stromovky. Prý nastoupil, protože jeho předchůdce údajně zešílel. Ze začátku byl skeptický, ale když on sám začal pociťovat známky šílenství tak se o záhadu Stromovky začal více zajímat.

Jedné deštivé noci, když procházel parkem si všiml, jak z ničeho nic vzplál odpadkový koš, takový ten obyčejný bez ochrany proti dešti. Nikde nikdo, všude mokro a přesto plál jasným plamenem. Chvíli myslel že se mu to jen zdá a s důvěrou se k ohni přiblížil natolik, že se lehce popálil na ruce. Lekl se, ale oheň rychle uhasil. Jev si vysvětloval tak, že někdo nechal hořlavinu v koši a ta nějak zareagovala a vzplanula i když už u ní nikdo nebyl. Jenže – koš byl zcela prázdný. Vyděsilo ho to natolik, že požádal o naši pomoc.

Můžete tam zajít a zjistit zda opravdu jen blázní nebo se tam děje něco nadpřirozeného?

Informace ke hře

voucherop

Pro koho je hra vhodná?

Co ke hře potřebujete?

Věnujte svým blízkým zážitek v podobě poukazu na hru Ohnivé proroctví!

KOUPIT HRU OHNIVÉ PROROCTVÍ

Zakletá stezka

Mám pro vás další případ! Jsem si téměř jist že tohle spadá do našeho oboru. Pozorně poslouchejte.

Dva sourozenci hledali nadpřirozené věci, ale tenhle výlet se jim stal osudným, přežil jen jeden z nich a ten, nebo spíše ta, nás teď žádá o pomoc. Je dost vyděšená. Můžete se na to mrknout? Sejde se s vámi na parkovišti k Braunovu Betlému.

Buďte, ale opatrní a pokud máte dost odvahy zkuste jít v noci! Bude méně lidí a vy nebudete tolik podezřelí, však víte že běžní smrtelníci pro tuhle práci nemají moc pochopení.

Stručné informace ke hře

voucherzs

Pro koho je hra vhodná?

Co ke hře potřebujete?

Věnujte svým blízkým zážitek v podobě poukazu na hru Ohnivé proroctví!

KOUPIT HRU ZAKLETÁ STEZKA

Duch lesa

Zdá se že je tu další prácička pro vás!

Máme tu vyděšeného mladíka, který hledá pohřešovanou přítelkyni. Zdají se mu zvláštní sny a má pocit, že by to s jejím zmizením mohlo nějak souviset. Nejsem si jistý, že to bude naše parketa, ale kdo ví. Je zoufalý a pokud máte čas běžte to prověřit.

Nebyla by to první záhada v Klánovickém lese. Zdánlivě obyčejné místo, frekventované lidmi přesto se tam čas od času dějí děsivé věci. Zvláště po setmění, kdy les utichne a potemní. To už si každý netroufne toulat se tam sám.

Informace ke hře

voucherop

Pro koho je hra vhodná?

Co ke hře potřebujete?

Věnujte svým blízkým zážitek v podobě poukazu na hru Duch lesa!

KOUPIT HRU DUCH LESA