Maphia Horse

Únikové hry

Jsme autory mobilních únikových her, jenž jsou skvělou zábavou takřka pro všechny kdo mají chytrý telefon či tablet. Stačí si jen vybrat, na které dobrodružství se vydáte!

Co to jsou ty únikové hry?

un

Únikové hry jsou oblíbená zábava ať už v uzavřené místnosti, nebo venku na čerstvém vzduchu. Ty naše se hrají pomocí mobilní aplikace, do které zadáváte správné odpovědi a získáváte další indicie, které vás provedou celou hrou. Jejich velkou výhodou je možnost si je zahrát naprosto kdykoliv. Nejste omezeni žádnou otevírací dobou, lze hrát ve dne i v noci. Stačí pouze:

Kde a jak mohu zakoupit hru?

Vyberte si jaký typ hry chcete zakoupit:

Po rozkliknutí odkazu najděte konkrétní hru a klikněte na tlačítko KOUPIT HRU, které vás přesměruje na platební bránu.

Kde si mohu stáhnout aplikaci?

Aplikaci si lze pro daný operační systém stahnout zde:

Jak aktivuji hru?

1.) Poté, co si zakoupíte hru, obdržíte na email voucher s unikátním kódem, pomocí kterého hru aktivujete přímo v aplikaci.

2.) Jakmile bude hra aktivována, můžete si jí stáhnout do svého mobilu (zabere to jen pár MB). Pokud by vám to hlásilo chybu, aktualizujte aplikaci (klasická šipka v kroužku) a zkuste znovu. Po stažení již není nutné být připojen k internetu. Připojení k internetu vyžaduje pouze multiplayer (možnost hrát jednu hru na vícero zařízeních). U některých her je, potřeba mít aktivní GPS.

3.) Hru spustíte tlačítkem: HRÁT HRU, to ovšem udělejte až budete připraveni na místě, kde hra začínná.

Doporučení: Aktivujte hru až v den, kdy ji budete chtít hrát. Pokud ji aktivujete dříve, raději ji před tím než půjdete hrát aktualizujte a znovu stáhněte, ať máte vždy nejaktuálnější verzi!

Jak nastavím multiplayer?

Jednu hru lze hrát na jednom zařízení (celý tým kouká do jednoho mobilu - lze hrát offline) nebo vícero zařízeních (každý s týmu kouká do svého mobilu, ale všichni hrají za jeden tým - lze hrát pouze online). Toho dosáhnete následujícími kroky:

1.) Jeden z týmu je zakladatel hry. Po spuštění hry vyskočí okénko: "ZADEJTE PŘEZDÍVKU". Tam zadejte svou vlastní přezdívku, nikoli název celého týmu.

2.) Zobrazí se QR kód a pod ním obyčejný psaný kód. Ostatní hráči musí mít staženou aplikaci Get Out FUn a na svých zařízeních kliknout na: "PŘIPOJIT SE DO HRY" a zadat tento kód.

3.) Poté co se na obrazovce zakladatele objeví všichni hráči, kteří se chtějí připojit do hry můžete smačknout "START".

POZOR!!! Po kliknutí na tlačítko START, už se nelze vrátit zpátky a hráče dodatečně do hry připojit!!!

Co dělat když potřebuji s něčím pomoc ?

V případě, že si s něčím nebudete vědět rady či se budete potýkat s technickými problémy, nebojte se nás kontaktovat:

Pro technické problémy s aplikací:

Problémy na traťi hry: