Maphia Horse

Příběh

Příběh

pribeh Zdravím vás,

Rád bych se uvedl. Jsem člen jedné nepříliš známé organizace, která se věnuje zkoumání paranormálních jevů a získávání magických předmětů s těmito jevy spjatými.

Po letech studií jsme zjistili datum a čas, kdy se zhmotní jeden z nejvzácnějších artefaktů, po kterém se kdy naše organizace pídila. Cesta k jeho nalezení se objeví jen jednou do roka a my nyní víme kdy a kde se tento artefakt zhmotní.

V prastarých dokumentech, které jsme studovali, byli vyobrazení lidé, kteří jedou na koni, mají po svém boku psa, chovají dítě a nebo dokonce jedou na něčem, co vypadalo jako bicykl. Knihy, ze kterých jsme čerpali jsou ale rozhodně sepsány dávno před tímto vynálezem. Artefakt, který hledáme má zcela jistě spojitost s cestováním v čase.

Protoze v naší organizaci jsme spíše lidé pera, než meče nebo jiného sportovního náčiní, rozhodli jsme se nic neponechat náhodě. Vytvořili jsme zkušební trasy, ve kterých necháme závodit každého, kdo si myslí, že na to má a na základě výsledků těchto zkoušek vybereme ty nejlepší, kteří budou mít možnost pomoci nám získat artefakt a nehynoucí slávu.

V našich zkouškách obstojí jen ti, kteří jsou schopni, vytrvalí, dokáží se pohybovat v terénu (na koni, se psem, s kočárkem a nebo na bicyklu), orientují se v mapách, jsou vnímaví a dokáží bystře řešit různé úkoly na cestě.

Jste připraveni na tuto výzvu?