Maphia Horse

Co nabízíme

nabidka

Jezdecká lukostřelba

Věnujeme se jezdecké lukostřelbě (JL), pracujeme na vytvoření nové disciplíny v ČR. Pořádáme workshopy, kurzy, tábory a další jezdecko-lukostřelecké akce pro začátečníky i pokročilé v obci Smolotely. Některé akce jsou pro majitele koní, na jiné vám koně zapůjčíme. Jsou jednodenní i vícedenní. Lze se domluvit i na worshopech přímo u vás ve stáji. Co se chystá najdete v KALENDÁŘI AKCÍ. Více se o JL se dozvíte v sekci JEZDECKÁ LUKOSTŘELBA.

Po domluvě je možné uspořádat workshop jezdecké lukostřelby přímo u vás ve stáji. V případě zájmu mne kontaktujte.

Jezdecký výcvik

Nejsme jezdecká škola a nemáme žádné školní koně ani "provozáky". Všichni naši koně jsou naši osobní a neděláme jednorázové lekce ani vyjížďky pro veřejnost.

Jsem zastáncem toho, že přílišné střídání jezdců na koních není dobré, a pokud se jezdec a kůň mají vzdělávat, měli by to dělat společně, dlouhodobě a tak, aby to dávalo oběma smysl. Ideální by bylo, kdyby každý, kdo chce jezdit prošel tou cestou spolu s vlastním koněm. Takovou variantu rádi podpoříme a po domluvě je možné zde koníka, po dobu učení, ustájit. Stejně tak je možné přijet i na jednorázové lekce, kde získáte inspiraci pro svou vlastní cestu.

Bohužel, ne každý si může vlastního koně dovolit. Tak alespoň doporučuji vybírat místo, kde se budete učit jezdit, velmi důkladně, zvlášť pokud začínáte. Protože základy vás mohou ovlivnit na celý zbytek vašeho jezdeckého života ať už pozitivně či negativně.

Přestože bychom všem, kdo mají zájem, rádi vyhověli a dovolili jim vyzkoušet jaké to je, jezdit na „vlastním koni“, ve kterého můžete vložit důvěru a ukázali cestu jakou jdeme my, není to bohužel možné. Bylo by to na úkor koní.

Snažíme se občas udělat nějaké akce i pro lidi "z venčí" nebo teoretické kurzy a workshopy kde můžete okoukat jak pracujeme s koňmi a využít získané zkušenosti ve vlastním tréninku.

Takové akce najdete v KALENDÁŘI AKCÍ.

Hry na zakázku

Aktuálně se věnuji mobilním hrám, které se dají hrát v přírodě, se psem a některé i na koni. Nápadům se však meze nekladou a tak vymýšlím i soutěže v podobě orientačních běhů, nebo hry v místnostech a areálech, vzdělávací či poznávací.

Pokud byste měli zájem o vlastní mobilní, klasickou únikovou hru, nebo jinou zábavu přímo u vás, stačí se ozvat.

Mohu vytvořit hry na zakázku, ať už pro samostatně výdělečnou činnost, nebo jako jednorázovou akci, teambuilding atd. Veškeré dotazy ráda zodpovím.

Teambuildingy, oslavy, rozlučky a jiné akce

Pokud chcete pro své zaměstnance, kamarády či rodinu přichystat něco originálního a netradičního, mohu nabídnout širokou škálu možností jak si užít nezapomenutelný den. Tyto akce jsou vždy po individuální domluvě a zhotoveny na přání a počet účastníků. Lze zakomponovat hry nejrůznějších typů, soutěže, larpové bitvy, lukostřelbu i jízdu na koních. Zázemí máme ve Smolotelích u Příbrami, ale lze se přesunout i přímo k vám.