Maphia Horse

Co nabízíme

nabidka

Jízda na koni a lukostřelba

Věnujeme se jezdecké lukostřelbě, pracujeme na vytvoření nové disciplíny v ČR. Můžeme nabídnout zázemí pro vyzkoušení jezdecké lukostřelby, spoustu různých akcí a závodů. Více v sekci Jezdecká lukostřelba.

Po domluvě je možné uspořádat jezdecký, či lukostřelecko jezdecký workshop přímo u vás ve stáji. V případě zájmu mne kontaktujte.

Hry na zakázku

Aktuálně se věnuji mobilním hrám, které se dají hrát v přírodě, se psem a některé i na koni. Nápadům se však meze nekladou a tak vymýšlím i soutěže v podobě orientačních běhů, nebo hry v místnostech a areálech, vzdělávací či poznávací.

Pokud byste měli zájem o vlastní mobilní, klasickou únikovou hru, nebo jinou zábavu přímo u vás, stačí se ozvat.

Mohu vytvořit hry na zakázku, ať už pro samostatně výdělečnou činnost, nebo jako jednorázovou akci, teambuilding atd. Veškeré dotazy ráda zodpovím.

Teambuildingy, oslavy, rozlučky a jiné akce

Pokud chcete pro své zaměstnance, kamarády či rodinu přichystat něco originálního a netradičního, mohu nabídnout širokou škálu možností jak si užít nezapomenutelný den. Tyto akce jsou vždy po individuální domluvě a zhotoveny na přání a počet účastníků. Lze zakomponovat hry nejrůznějších typů, soutěže, larpové bitvy, lukostřelbu i jízdu na koních. Zázemí máme ve Smolotelích u Příbrami, ale lze se přesunout i přímo k vám.