Maphia Horse

Kalendář akcí

Zde jsou všechny akce plánované v roce 2022. Aktualizováno 8.9.2022

TÁBORY

Všechny tábory v roce 2022 již proběhly.

KURZY

Víkendový kurz jezdecké lukostřelby s vlastními koňmi

vlastni

Pro koho je akce vhodná

Pro jezdce kteří si chtějí vyzkoušet jezdeckou lukostřelbu se svým koněm, projet dráhu, zesnámit s disciplínami či se připravit na závody, které proběhnou o týden později. Pokud váš koník nikdy jezdeckou lukostřelbu nedělal je možné dorazit o den dříve a dát si soukromou lekci, kde jej s lukem a šípy seznámíme. Není třeba žádných velkých zkušeností, pouze zvládnuté základní přiježdění koně a alespoň malé povědomí o tom jak se střílí z luku. Lze se zůčastnit se všemi koňmi a věk jezdce také není omezen.

Program

Čeká vás dvoudenní nabitý program plný zážitků a informací věnovaných převážně jezdecko-lukostřeleckým disciplínám a tréninku na ně.

Cena 5.000,-Kč

Sleva 200,- pro členy Equestrian Archery CZ

Zahrnuje:

Poznámky

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jednodenní kurz jezdecké lukostřelby

Val

Pro koho je akce vhodná

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet jezdeckou lukostřelbu, rozšířit si obzory, naučit se a zdokonalit techniky lukostřelby. Je v hodný i pro úplné začáteníky jak v lukostřelbě tak jízdě na koni, ale hodně dá i pokročilým. Mohou se zůčastnit dospělí i děti. Je to základní kurz, tedy pro ty kteří již na mých akcích byli to bude opakování. V případě vážného zájmu o pokročilý kurz (pro ty jež u mě už byli) mi neváhejte napsat - maphia@seznam.cz

Program

Čeká vás mnoho informací, akce a zážitků.

Cena 3.000,-Kč

Sleva 200,- pro členy Equestrian Archery CZ

Zahrnuje: oběd, svačiny, pitný režim, intenzivní program, zapůjčení koní i lukostřeleckého vybavení. Učastníci pouze dopolední části s obědem (bez koní) cena: 1500,-

CHCI SE PŘIHLÁSIT

ZÁVODY

ita

Závody jezdecká lukostřelba říjen

Přijeďte se zůčastnit, pomoci s přípravami či se jen podívat na závody jezdecké lukostřelby. Akci jsme pojmuli jako seznámení s novými disciplínami a zvládne je takřka každý!

VÍCE INFORMACÍ NA EACZ

LEKCE A SOUKROMÉ KURZY